Hakkımızda

ARD GRUP SAVUNMA

En Yeni Teknoloji, En Yüksek Kalite!

ARD GRUP HOLDİNG bünyesinde bulunan ARD SAVUNMA, Savunma, Korunma ve Güvenlik alanında faaliyet göstermektedir. ARD GRUP HOLDİNG şirketler grubunun diğer faaliyet alanları arasında Bilişim, Sağlık, Enerji, İnşaat ve Danışmanlık başta olmak üzere birçok farklı sektör bulunmaktadır.

Savunma Sanayiimizin geliştirilmesi ve Silahlı Kuvvetlerimizin modernizasyonu projelerinde yer alabilmek için ARD SAVUNMA, sahip olduğu engin tecrübe ve ulusal/uluslararası imkan ve kabiliyetleri ile çalışmalarını büyük bir kararlılık ve uzmanlıkla sürdürmektedir.

Korunma alanında, ihtiyaç ve isteklerin yüksek kalitede ürün ve hizmetlerle, öngörülen zamanda ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak karşılamak ve bu doğrultuda kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirerek Korunma Teknolojileri konusunda alanında uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.
Şirketimiz güvenlik alanında da en ileri teknolojik ürünleri bünyesinde barındırarak, Dünya çapında markalarla distribütörlük antlaşmaları imzalayarak müşterilerine yüksek kalitede ve en son teknolojide ürünler sunmaktadır.